Celkom 889 435 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtrovať inzeráty podľa:
-
len inzeráty s fotkou
» Upresnenie filtru - kliknite tu pre zobrazenie ďalších možností..
Hľadať slovo či výraz
Výber kraja či okresu
Cena od - do
Ponuka / Dopyt
Firemné / súkromné
Obmedziť max. dobu trvania inzerátu
Tabuľkový / normálny výpis
Radiť podľa ...
Len inzeráty s fotkou
F1 Savannah mačiatka na prijatie. - Fotografie k inzerátu
F1 Savannah mačiatka na prijatie. S potešením Vám oznamujeme, že máme teraz Savannah mačiatka pripravené na nový domov. Všetci ste očkovaní a sú veľmi milí s deťmi iných domácich miláčikov. Naším cieľom je poskytnúť najlepší zákaznícky servis a najvyššiu možnú kvalitu. Robíme veľa nových zmien a pridávame úplne nový vzhľad, takže pozor na naše nové mačiatka ... viac »
M Modrej a zlaté papagáje pre prijatie. - Fotografie k inzerátu
M Modrej a zlaté papagáje pre prijatie. Sú doma zvýšené a všetky registrované a aktuálne ich zdravotný stav. Zobrali sme ich z ich vajec. Sú aktuálne na šortkách a ich záznamoch o DNA. Títo vtáci čítajú angličtinu a spievajú.
Modrej a zlaté papagáje pre prijatie. - Fotografie k inzerátu
Modrej a zlaté papagáje pre prijatie. Sú doma zvýšené a všetky registrované a aktuálne ich zdravotný stav. Zobrali sme ich z ich vajec. Sú aktuálne na šortkách a ich záznamoch o DNA. Títo vtáci čítajú angličtinu a spievajú.
05.01.2018 08:25
N

opice capuchin na prijatie.

opice capuchin na prijatie. - Fotografie k inzerátu
opice capuchin na prijatie. Capuchin je skôr ako ľudia ako akékoľvek iné zviera. Sú najbližšie k nám na genetickej úrovni. Takže keď dostanete opičia kapucín, je veľmi dôležité porozumieť ich osobnosti. V zásade majú inteligenciu 4-ročného a môžu sa s vami spojiť na emocionálnej úrovni. Moje opice sú veľmi priateľské s deťmi a inými domácimi miláčikmi. sú ti ... viac »
Baby opice capuchin na prijatie. - Fotografie k inzerátu
Baby opice capuchin na prijatie. Capuchin je skôr ako ľudia ako akékoľvek iné zviera. Sú najbližšie k nám na genetickej úrovni. Takže keď dostanete opičia kapucín, je veľmi dôležité porozumieť ich osobnosti. V zásade majú inteligenciu 4-ročného a môžu sa s vami spojiť na emocionálnej úrovni. Moje opice sú veľmi priateľské s deťmi a inými domácimi miláčikmi. ... viac »
05.01.2018 08:24
N

Marmosety opice na prijatie

Marmosety opice na prijatie - Fotografie k inzerátu
Marmosety opice na prijatie. Marmosety sú viac ako ľudia ako akékoľvek iné zviera. Sú najbližšie k nám na genetickej úrovni. Takže keď dostanete opičiačku, je veľmi dôležité porozumieť ich osobnosti. V zásade majú inteligenciu 4-ročného a môžu sa s vami spojiť na emocionálnej úrovni. Moje opice sú veľmi priateľské s deťmi a inými domácimi miláčikmi. sú tiež ... viac »
05.01.2018 08:23
N

Opice na prijatie.

Opice na prijatie. - Fotografie k inzerátu
Opice na prijatie. Marmosety sú viac ako ľudia ako akékoľvek iné zviera. Sú najbližšie k nám na genetickej úrovni. Takže keď dostanete opičiačku, je veľmi dôležité porozumieť ich osobnosti. V zásade majú inteligenciu 4-ročného a môžu sa s vami spojiť na emocionálnej úrovni. Moje opice sú veľmi priateľské s deťmi a inými domácimi miláčikmi. sú tiež veľmi inte ... viac »
05.01.2018 05:56
80,00 € / 2 410 SKK
N

Małe małpy kapucyńskie do adopcji

Małe małpy kapucyńskie do adopcji - Fotografie k inzerátu
Dzieci są wychowywane w naszym domu i karmione przez moje dzieci i mnie. Rozpieszczamy i dajemy im najbardziej Doskonałą uwagę. Wszystkie nasze dzieci są zdrowe, pieluszkowe wytrenowane i oswojone. Nasze dzieci są wychowywane, szkolone, szkolone na smyczy, noszą ubrania, pieluchy i lubią się bawić, oglądać telewizję i robić zdjęcia z łatwością i łatwo nawiąz ... viac »
05.01.2018 05:52
80,00 € / 2 410 SKK
N

Małpy Baby Kapucynów do adopcji

Małpy Baby Kapucynów do adopcji - Fotografie k inzerátu
Witam, mam trochę uroczych maleńkich maleńkich i żeńskich małpek kapucyńskich Do adopcji wszystkie są sprawdzane przez weterynarzy, są przeszkoleni w domu. I dom rozbity te szczenięta będą przychodzić wraz z wszystkimi kartami zdrowia zawierającymi ich zabawki do zabawy. gwarancja zdrowia, więc jeśli jesteś zainteresowany ich otrzymaniem, skontaktuj się z na ... viac »
Marmoset Babies Monkeys Gotowy do adopcji - Fotografie k inzerátu
Marmoset Babies Monkeys Gotowy do adopcji Męska i żeńska ręka podnosząca dziecko pazurczatki małpa dla adopci. Bardzo mądry ! Szybko się uczy. Poważne pytania tylko proszę, przyjdą tylko do osób, które mają doświadczenie z naczelnymi i mają odpowiednie ustawienie i miejsce dla nich. są świetne z innymi zwierzętami i bardzo inteligentne. Chciałbym znaleźć dl ... viac »
REKLAMA
REKLAMA
Słodka małpa z marmozety dla dzieci do adopcji - Fotografie k inzerátu
Słodka małpa z marmozety dla dzieci do adopcji Mój mąż i ja rozdajemy urocze niemowlęta z marmozetem każdej kochającej i opiekującej się rodzinie, bez względu na to, gdzie się znajdują. Nasze Baby Monkeys są małymi pająkami, które wychowywały dzieci, są szkolone pieluszkami, szkolone na smyczy, noszą ubrania i lubią leżeć, oglądać telewizję i drzemać razem ... viac »
04.01.2018 22:12
80,00 € / 2 410 SKK
N

Baby Face Capuchin Monkeys dostępne do adopcji

Baby Face Capuchin Monkeys dostępne do adopcji - Fotografie k inzerátu
Witam mamy dwie urocze, wyszkolone Baby Baby Capuchin Monkeys dostępne do adopcji. Oboje wychowani są w moim domu i karmieni przez moją żonę i ja. Rozpieszczamy i dajemy im największą uwagę. Wszyscy są gotowi do odejścia i są bardzo zdrowi, wyszkoleni w pieluchach i oswojone oraz bardzo dobrzy zjadacze. Zostali sprawdzeni przez weterynarzy i otrzymają dokume ... viac »
04.01.2018 22:08
80,00 € / 2 410 SKK
N

Męskie i żeńskie małpy kapucyńskie do adopcji

Męskie i żeńskie małpy kapucyńskie do adopcji - Fotografie k inzerátu
Piękna 4 miesięczna butelka karmiona kochającą męską i żeńską małpą Capuchin na sprzedaż. Są niezwykle czuły i zabawny. Uśmiechają się i dają pocałunki i są naprawdę niesamowitymi zwierzętami. Uwielbiamy bawić się w chowanego z nami i naszymi dziećmi
04.01.2018 11:51
N

Americká akita s PP

Americká akita s PP - Fotografie k inzerátu
Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Brijan Bear nabízí štěňátka ze zahraničního krytí (3 holčičky, 1 kluk). Odběr možný koncem Ledna. Matka pochází z osvědčeného spojení grandšampionů z výstavně i chovně úspěšné linie šampionů. Otec je rakouský multišampion a interšampion po importovaném psu z USA (čistá linie Regalias). Oba rodiče vyrovnané a přátelské ... viac »
Celá SR
+420731905929
03.01.2018 15:58
N

Billy – kocúrik

Billy – kocúrik - Fotografie k inzerátu
Troch súrodencov sme zobrali od pána, ktorý ešte stále nedal kastrovať svoju mačku, aj keď sme mu to vybavili na veterine. Asi je znovu kotná, tak som pánovi oznámila, že toto je posledný raz, čo od neho beriem mačiatka (už sme brali po dva roky). Je mi to ľúto, ale nebudeme ratovať niekoho nezodpovedné konanie. Sú to bratia, kocúrikovia, rozlíšiť sa dajú l ... viac »
Celá SR
0949 263 199
03.01.2018 15:57
N

Jamaica

Jamaica - Fotografie k inzerátu
Jamaica nám bola privezená po odchyte senickej polície. Zdravotne je na tom výborne aj keď jedno očko má nefunkčné ale ani tento hendikep jej nespôsobuje žiadne prekážky v živote. Jamaica je aktívna sučka ktorá potrebuje aktívnych majiteľov, ktorí ju dokážu unaviť, pretože inak máva občas deštruktívne sklony. Deje sa to vždy keď je nevybehaná a sama doma. Id ... viac »
Celá SR
0949 263 199
03.01.2018 15:57
N

Vivaldi – šteniatko, psík

Vivaldi – šteniatko, psík - Fotografie k inzerátu
Vivaldi je jedno zo 6 šteniatok, ktoré sa spolu s mamou Adelou našli na ulici. Podľa ľudí, ktorí nám Adelu nahlásili sa šteniatka narodili 04.08.2017. V dospelosti budú menšieho vzrastu, počítame do 8, max. 10 kg. Všetky šteniatka sú zaočkované Puppy a prvou normálnou vakcínou, odčervené, odblšené, začipované a majú petpassy. Šteniatka sú idealní do bytu ale ... viac »
Celá SR
0949 263 199
03.01.2018 13:08
80,00 € / 2 410 SKK
N

Urocza samiec i samica kapucynka do adopcji

Urocza samiec i samica kapucynka do adopcji - Fotografie k inzerátu
Oba dzieci są wychowywane w naszym domu, a ręce karmione przez moje dzieci i przeze mnie. Rozpieszczamy i dajemy im najbardziej Doskonałą uwagę. Wszystkie nasze dzieci są zdrowe, pieluszkowe wytrenowane i oswojone. Nasze dzieci są wychowywane, szkolone, szkolone na smyczy, noszą ubrania, pieluchy i lubią się bawić, oglądać telewizję i robić zdjęcia z łatwośc ... viac »
03.01.2018 13:04
80,00 € / 2 410 SKK
N

Dom Wyszkolone małpy kapucyńskie do adopcji

Dom Wyszkolone małpy kapucyńskie do adopcji - Fotografie k inzerátu
Dom Wyszkolone małpy kapucyńskie do adopcji Oto urocza małpka kapucynka dla dzieci w wieku od 12 tygodni do 14 tygodni gotowa do porodu. (samiec i samica) ta kwota obejmuje dostawę, świadectwo weterynaryjne i świadectwo rodowodowe oraz skrzynię podróżną. Roczna gwarancja zdrowia, i są aktualne na strzały i worming.That jest wszystko moja małpa zostanie wyda ... viac »
03.01.2018 05:53
80,00 € / 2 410 SKK
N

X mas małpa marmoset dla dzieci do przyjęcia

X mas małpa marmoset dla dzieci do przyjęcia - Fotografie k inzerátu
X mas małpa marmoset dla dzieci do przyjęcia wydając urocze marmozety dla adopcji dla każdej kochającej i opiekującej się rodziny, bez względu na to, gdzie się znajdują. Nasze dzieci są wychowywane, szkolone, szkolone na smyczy, noszą ubrania i lubią leżeć, oglądać telewizję i robić zdjęcia. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji na temat tych dz ... viac »
Inzeráty 141 až 160 z 70934
REKLAMA
Nové články
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2018, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved